Wapno dla gadów

Wapno dla gadów

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

ZOOMED Reptivite 57g - Witaminy...

Preparat witaminowy marki Zoo Med należy do najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych na rynku. Kompletny kompleks witamin, minerałów i aminokwasów, zaprojektowany specjalnie dla gadów. Preparat na podstawie wapnia, gwarantujący prawidłowy rozwój układu kostnego z odpowiednim stosunkiem wapnia do fosforu (2:1).

Cena 27,99 zł

Komodo Calcium Dusting Powder...

Komodo Calcium Dusting Powder to doskonałe wapno dla gadów i płazów, które pomaga budować silne kości i ochroni przed chorobami, takimi jak metaboliczna choroba kości, miękka skorupa itp. Produkt przeznaczony do stosowania podczas diety mięsnej oraz warzywnej.

Cena 22,99 zł

Exo Terra Calcium + D3 - wapno...

Exo Terra Calcium + D3 Powder Suplement zawiera wysoki poziom wapnia wolnego od fosforu, jak i zrównoważonych ilości witaminy D3, dla optymalnego wchłaniania wapnia i zapewnienia długotrwałego zdrowia.

Cena 15,99 zł

Terrario Bozza Calcium with D3 -...

Wapno dla gadów i płazów klasy premium. Preparat uzupełnia niedobory wapnia u wszystkich gatunków gadów i płazów. Zawiera wysoką dawkę węglanu wapnia (97,8%), wolnego od fosforu i wzbogaconą witaminą D3, w celu uzupełnienia niedoboru tej witaminy spowodowane brakiem dostępu do światła UVB.

Cena 16,99 zł

Terrario Zoan Calcium without D3...

Wapno dla gadów i płazów klasy premium. Preparat uzupełnia niedobory wapnia u wszystkich gatunków gadów i płazów. Zawiera wysoką dawkę węglanu wapnia (97,8%), wolnego od fosforu, soli lub niebezpiecznych związków z kalcytem. Wapno nie posiada również witaminy D3, a zatem skierowane jest dla zwierząt posiadających dostęp do sporej dawki światła UVB.

Cena 15,99 zł

Repashy Calcium Plus 170g -...

Repashy Calcium Plus to suplement witamin i wapnia stworzony z myślą "wszystko w jednym". Preparat zawiera wapń wraz z witaminami, minerały śladowe i karotenoidy. Produkt działa kompleksowo, dlatego nie ma potrzeby stosowania oddzielnego suplementu witaminowego.

Cena 94,99 zł

Repashy Calcium Plus 85g -...

Repashy Calcium Plus to suplement witamin i wapnia stworzony z myślą "wszystko w jednym". Preparat zawiera wapń wraz z witaminami, minerały śladowe i karotenoidy. Produkt działa kompleksowo, dlatego nie ma potrzeby stosowania oddzielnego suplementu witaminowego.

Cena 59,99 zł

Repashy SuperCal HyD 85g -...

Repashy SuperCal HyD to suplement mikrowapnia o wysokiej zawartości witaminy D3. Dedykowany szczególnie dla gatunków o wysokim zapotrzebowaniu na witaminę D3, które w naturze otrzymują wysoką dawkę promieniowania UVB ze światła słonecznego. (pustynne gady) Suplement świetnie nadaje się do użytku terapeutycznego jak i codziennej diety.

Cena 37,99 zł

Repashy SuperCal LoD 85g -...

Repashy SuperCal LoD - mikrodrobny suplement wapnia z niską zawartością witaminy D3. Został stworzony z myślą o gatunkach wrażliwych z niskim zapotrzebowaniem na witaminę D3, które w naturze otrzymują umiarkowane promieniowanie UVB ze światła słonecznego. (np: płazy, gady tropikalne)

Cena 37,99 zł

EXO TERRA Calcium - wapno w...

Exo Terra Calcium to suplement wapniowo-magnezowy w płynie, opracowany specjalnie do stosowania u gadów i płazów. Składniki mineralne - wapń i magnez, odgrywają zasadniczą rolę w wielu najważniejszych funkcjach organizmu. Wapń jest minerałem budującym kości i stanowi integralną część całego układu kostnego.

Cena 32,49 zł