Zabawki

Zabawki

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-24 z 29 pozycji

Aktywne filtry

HappyPet Knots Extreme Bone -...

Knots Extreme Bone ekstremalnie wielka zabawka dla dużego psa. Lina jest mocno spleciona oraz związana w węzeł, nadaje to zabawce wytrzymałości oraz zapobiega przed rozerwaniem przez naszego pupila.

Cena 94,99 zł

HappyPet Grubber Interactive...

Grubber Interactive Football wytrzymała piłka dla psa to wszystko, czego Twój pupil potrzebuje do zdrowego i przyjemnego stylu życia. Zapewnia wiele godzin dobrej zabawy, ale również czyści zęby Twojego psa i masuje dziąsła podczas gryzienia.

Cena 87,99 zł

HappyPet Knots Extreme Log -...

Knots Extreme Log zabawka o ekstremalnie wielkich wymiarach dla dużego psa. Stworzona z wyjątkowo wytrzymałego materiału, zapewni Twojemu psiakowi wiele godzin dobrej zabawy.

Cena 83,98 zł

HappyPet Cordy Catchers -...

Cordy Catchers piszcząca maskotka wykonana z przyjemnego pluszu o miękkiej i delikatnej strukturze, zapewniając poczucie komfortu zwierzakowi. Świetna interaktywna zabawka dla psa, linka do ciągnięcia i łapania rybki w paszczy krokodyla zachęci Twojego pupila do zabawy.

Cena 52,99 zł

HappyPet Dazzle Ducks -...

Kaczki Dazzle to świetna, wytrzymała zabawka dla psa wykonana z teksturowej tkaniny. Zabawka posiada w środku piszczałkę, która zapewnia dodatkową zabawę i wiele godzin rozrywki Twojego zwierzaka.

Cena 35,99 zł

HappyPet Kingsize Coil Tugger -...

Kingsize Coil Tugger zabawka dla dużego czworonożnego przyjaciela. Mocna bawełniana przeplatana lina została stworzona aby wytrzymać ciężkie zabawy z dużymi psami. Coil Tugger sprawdzi się w przeciąganiu, aportowaniu, jak również do żucia, aby pomoc w utrzymaniu zdrowych zębów.

Cena 33,49 zł

HappyPet Rubber Multi Pack -...

Zestaw 3 gumowych, niesamowicie wytrzymałych zabawek dla czworonogów. Idealne podczas zabawy z naszymi pupilami. Zabawki posiadają wewnątrz dzwoneczki które podczas toczenia wydobywają dźwięki, które jeszcze bardziej zaciekawiają Twojego pupila oraz zachęcają do zabawy.

Cena 32,99 zł

HappyPet Gum Gum Figure -...

Gum Gum Figure zabawka dla psa wykonana z kauczuku lateksowego idealna do zabawy w aportowaniu i przeciąganiu. Zabawka unosi się na wodzie, nie musisz się martwić że ją zgubisz bawiąc się nad wodą.

Cena 31,49 zł

HappyPet Laughing Mini Ball -...

Laughing Mini Ball to kolorowa zabawka dla psa która się chichocze podczas toczenia, zapewniając wiele godzin dobrej zabawy. Każdy pies będzie zafascynowany zabawnym dźwiękiem, jaki wydaje piłka, zachęcając do zabawy.

Cena 32,99 zł

HappyPet Laughing Treat Ball -...

Laughing Treat Ball wykonana z wytrzymałego materiału, jest idealna do wspólnych zabaw oraz aportowania. Piłka jest bezpieczna dla jamy ustnej pupila, wzmacnia dziąsła i zęby. Piłka wydaje chichoczący dźwięk oraz uwalnia przez otwór smaczny i zdrowy smakołyk zachęcając czworonoga do zabawy.

Cena 31,00 zł

HappyPet Tennis Ball Tugger -...

Tennis Ball Tugger zabawka wykonana z kolorowego plecionego sznura zakończona piłą tenisową. Wyjątkowo wytrzymała, stworzona specjalnie do szarpania i rzucania podczas spacerów z swoim czworonożnym przyjacielem.

Cena 28,99 zł

HappyPet Grrrelli Tugger -...

Grrrelli Tugger to gumowy gryzak wykonany z naturalnego kauczuku przeznaczony do zabaw dla psów wszystkich ras. Świetna zabawka dla psów które uwielbiają gryźć i aportować.

Cena 29,99 zł

HappyPet Atomic Rope Ball -...

Atomic Rope Ball to mocna i wytrzymała piłka na sznurku, najlepsza zabawka do gryzienia i aportowania. Piłka posiada sznurek z uchwytem, dzięki któremu zabawa zawsze jest pod kontrolą.

Cena 29,99 zł

HappyPet Disco Dazzler LED -...

Disco Dazzler to gryzak wykonany z wysokiej jakości materiału. Po uderzeniu zaczyna błyskać na kolorowo, jeszcze bardziej ciekawiąc psa . Zabawka zapewni wiele godzin dobrej zabawy Tobie i Twojemu pupilowi.

Cena 23,99 zł

HappyPet Migrator Pheasant -...

Pluszowy bażant to świetna, wytrzymała zabawka dla psa wykonana z tkaniny. Zabawka posiada w środku piszczałkę, która zapewnia dodatkową zabawę i wiele godzin rozrywki Twojego zwierzaka.

Cena 22,48 zł

HappyPet Vinyl Donut - zabawka...

Vinyl Donut wykonana z wysokiej jakości materiału zabawka dla psa w kształcie pączka. Wewnątrz została umieszczona piszczałka, zaciekawia czworonoga oraz zachęca do fascynującej zabawy. Ciekaw wydobywających się dźwięków z zabawki jeszcze chętniej będzie ją gryzł oraz aportował.

Cena 24,99 zł